Viessmann Isı Pompası Servisi

Viessmann Isı Pompası Servisi

Bingöl Viessmann Isı Pompası Servisi – Bingöl Viessmann Yetkili Servisi | Doğa Soğutma ve Isıtma | (0 426) 213 20 18

Bir ısı pompasının işletimi değerli kaynaklardan tasarruf sağlar
Bir ısı pompası topraktan, güneşten, yeraltı sularından veya havadan elde edilen rejeneratif enerjiyi çok verimli bir şekilde kullanır. Hangi enerji kaynağının söz konusu olacağı enerji ihtiyacı, yer ve bireysel istekler gibi birçok faktöre bağlıdır. Her durumda ısı pompaları fosil yakıt tüketimini azaltır ve değerli kaynakları korur.
Aynı zamanda tesis sahipleri ek bir avantajdan yararlanır: Çünkü Viessmann ısı pompaları büyük ölçüde “Active Cooling” ve “Natural Cooling” fonksiyonlarına sahiptir. Soğuk günlerde ısı üreticisi olarak klasik uygulamaya ilaveten yazın hoş bir oda iklimi sağlar ve eve serinletici soğukluk getirir. Bu özelliğin nasıl çalıştığı Natural Cooling ve Active Cooling bölümünde açıklanmaktadır.

Mevcut ısıtma sistemiyle iki değerli işletim mümkündür
Geniş ürün yelpazesi, her ihtiyaç için doğru ısı pompasını sunar. Henüz planlama sırasında yapısal ve jeolojik koşullar ile ısı gereksinimi için kişisel fikirler düşünülebilir..

Viessmann ısı pompaları yeni yapı ve modernizasyonda kullanılır. Verimli tek değerli çalışmaya ek olarak güneş sistemleri ile ve çok değerli bir sistemde mevcut bir sıvı yakıtlı kazan veya gaz yakıtlı kazan ile birlikte çalıştırılabilirler.

Bu şekilde bireysel fikirler özellikle iyi uygulanabilir. Isı pompaları çok verimli çalıştığından ve tesis sahipleri enerji dönüşümüne büyük katkı sağladığından devlet, yatırımları cazip destek programları ile teşvik ediyor. Başvuru sahiplerinin nereye başvurmaları gerektiği ve bunun için hangi faktörlerin önemli bir rol oynadığını Isı pompası teşviki bölümünde bulabilirsiniz.

Buz deposu – Antifriz-su ısı pompaları için yenilikçi ısı kaynağı
Isı pompaları günümüzde ortam havası, toprak veya yeraltı sularını ısı kaynağı olarak kullanmaktadır. Buz depolama sisteminin yeni konsepti, hava ve jeotermal ısıyı birleştirmekte ve ayrıca güneş ışınımını bir ısı kaynağı olarak kullanabilmektedir.
Buz enerjisi depolama sistemi yaz aylarında doğal bina soğutması için kullanılabilir (“natural cooling”). Bu amaçla depolama tankındaki su, ısıtma sezonunun sonunda enerjiyi çekerek ve rejenerasyonu keserek dondurulur. Elde edilen buz, doğal bir soğutma rezervuarı görevi görür.

Bir buz depolama ısıtıcısını ayırt eden özellikler Buz enerjisi deposu bölümünde açıklanmıştır.

Her ihtiyaç için farklı sistemler
Viessmann ısı pompaları, 1970’lerden bu yana piyasada bulunmaktadır. O zamandan beri teknoloji sürekli iyileştirildi ve birçok alana genişletildi.
Ev sahipleri ve modernizasyon yapanlar için Viessmann, tüm ısı kaynaklarını ve her ihtiyacı karşılayan çok çeşitli ısı pompalarına sahiptir. Viessmann’ın doğru teknolojisiyle, ilk günden itibaren ısıtma maliyetlerinizi düşük seviyede tutabilir ve çevre üzerindeki yükü azaltabilirsiniz.

Yeni Tesisatlar ve Modernizasyon için Isı Pompaları Heizen mit Luft- und Erdwärme
Çevreci ısıtma ve ıstma giderlerinde tasarruf sağlamak için birinci tercih Isı Pompaları olmaktadır. Isıtma için kullanılan enerji kaynağı çevreden bedava alınmaktadır. Üstün otomasyonlu bu ısıtma sistemi çevreden aldığı enerjiyi kullanabilir hale getirmek için düşük oranda elektrik kullanmaktadır. Fotovoltaik sistemlerle akuple edilmesi durumunda ısı pompalarıı ile fosil yakıtlardan tamamen bağımsız olmaktasınız ve CO2 salınımını azaltarak doğayı korumaktasınız.

Bingöl Viessmann Isı Pompası Servisi, Bingöl Viessmann Isı Pompası Bakımı, Bingöl Viessmann Isı Pompası Tamiri, Adaklı Viessmann Isı Pompası Servisi, Adaklı Viessmann Isı Pompası Bakımı, Adaklı Viessmann Isı Pompası Tamiri, Genç Viessmann Isı Pompası Servisi, Genç Viessmann Isı Pompası Bakımı, Genç Viessmann Isı Pompası Tamiri, Karlıova Viessmann Isı Pompası Servisi, Karlıova Viessmann Isı Pompası Bakımı, Karlıova Viessmann Isı Pompası Tamiri, Kiğı Viessmann Isı Pompası Servisi, Kiğı Viessmann Isı Pompası Bakımı, Kiğı Viessmann Isı Pompası Tamiri, Solhan Viessmann Isı Pompası Servisi, Solhan Viessmann Isı Pompası Bakımı, Solhan Viessmann Isı Pompası Tamiri, Yayladere Viessmann Isı Pompası Servisi, Yayladere Viessmann Isı Pompası Bakımı, Yayladere Viessmann Isı Pompası Tamiri, Yedisu Viessmann Isı Pompası Servisi, Yedisu Viessmann Isı Pompası Bakımı, Yedisu Viessmann Isı Pompası Tamiri,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
Phone icon
HEMEN ARA
CANLI DESTEK
WhatsApp icon
WHATSAPP